Často kladené otázky

 

Od koľko kusov vyrábate oblečenie s vlastnou potlačou?

V súčastnej dobe vyrábame oblečenie v minimálnom množstve 3 ks od jedného výrobku.

 

Ako dlho výroba oblečenia trvá?

Štandardná doba dodania oblečenia s vlastnou potlačou je 3 - 6 týždňov v závislosti od veľkosti objednávky a ročného obdobia, vo výnimočných prípadoch sme však schopní dodať oblečenie aj behom niekoľkých dní. Kratšie termíny Vám môžeme sľúbiť začiatkom roka (január až február), na jar a na jeseň sú termíny dlhšie. Na prelome júla a augusta je nutné počítať so 14 dňami celofiremnej dovolenky. Čas potrebný na výrobu sa počíta vždy od dátumu zaplatenia zálohovej faktúry a odsúhlasenia grafického návrhu. Vyššie uvedené termíny sa netýkajú katalógového oblečenia, bez individuálnej potlače, to sme schopní Vám dodať spravidla v priebehu 2 - 3 pracovných dní.

 

Koľko za oblečenie zaplatím?

Cenovú kalkuláciu na oblečenie s vlastnou  potlačou, spolu s ďalšími informáciami o priebehu výroby a termínoch dodania, Vám radi pošleme e-mailom. Vášu objednávku prosím smerujte na info@atexsport.sk, prípadné otázky Vám  zodpovieme aj na tel. č. 0911255708.

Cenová ponuka sa vždy odvíja od celkového množstva objednaného oblečenia, zvážte  preto prosím pri zadaní objednávky o aké množstvo oblečenia budete mať v danej sezóne záujem.

 

Aké sú platobné podmienky?

Po odsúhlasení našej kalkulácie požadujeme 50 % z ceny zákazky, druhú časť platíte pri prebratí (tzn. platba na náš účet pred termínom dodania alebo môžete platiť na dobierku).

 

V akom formáte musím dodať svoj grafický návrh?

Logá či design, ktorý chcete mať umiestnený na oblečení, od Vás potrebujeme dodať vo forme kriviek alebo vektorov. To sú formáty súborov  s príponou typu PDF, CDR, AI, EPS. Pokiaľ máte k dispozícii iba rastrované obrázky v súboroch typu JPG, BMP, GIF, pošlite nám ich na posúdenie, v krajných prípadoch sa ich dá použiť. Všeobecne však platí, že podklad dodaný v rastry, pre Vás znamená stratu kvality zobrazeného loga, prípadne dodatočné náklady, pokiaľ musíme logo prekresliť. Viac sa o problematike vektorov a  rastrov dozviete napríklad na wikipédii: vektor vs. raster.

Ďalšie inštrukcie k tvorbe návrhu: písmo v návrhu musí byť rozložené do kriviek, grafiku spracovanú v programe Adobe Photoshop prosím uložte vo formáte PSD, logá stiahnuté z internetových stránok sú väčšinou, pre svojú malú veľkosť, nevhodné.

 

Akým spôsobom si môžem hotové oblečenie vyzdvihnúť?

Hotové oblečenie posielame v rámci Slovenskej republiky pomocou zásielkových spoločností.  Prípadne si ho môžete vyzdihnúť v našej predajni v Poprade.