Prečo oblečenie od ATEX sportwear

30 ROKOV
SKÚSENOSTÍ
Naše oblečenie je testované špičkovými európskymi športovcami, vrátane majstrov sveta a olympijských víťazov a to už viac ako dvadsaťpäť rokov!
Datový zdroj 4
ČESKÝ
VÝROBOK
Všetko naše oblečenie je šité výhradne v našich dielňach v Českej republike.
Datový zdroj 1
ZÁRUKA
TRI ROKY
Vzhľadom na kvalitu nášho oblečenia si môžeme dovoliť garantovať nadštandardnú trojročnú záruku.
Datový zdroj 3
KVALITNÉ
MATERIÁLY
Používame kvalitné materiály od renomovaných európskych firiem.
Datový zdroj 10
KRÁTKE DODACIE
TERMÍNY
Ponúkame krátke termíny dodania prispôsobené potrebám zákazníka. Štandardná doba dodania 4 - 6 týždňov v závislosti na veľkosti objednávky a ročnom období, vo výnimočných prípadoch sme však schopní dodať oblečenie aj do niekoľkých dní.
Datový zdroj 2
ŽIADNE
DODATOČNÉ NÁKLADY
Ku každej zákazke ponúkame grafické práce primeraného rozsahu ( 1 hodina ) zdarma, prípadne zaslanie vzorkovníka farieb zdarma.
Datový zdroj 6
SUBLIMAČNÁ
TLAČ
Tlač robíme sublimačnou metódou, pri ktorej nie sú žiadne designové či farebné obmedzenia a je zaručená stála farebnosť oblečenia.
Datový zdroj 7
JEDNODUCHÉ
DOOBJEDNANIE
Nemáme stanovené žiadne minimálne množstvo pre doobjednanie oblečenia, ani nezvyšujeme cenu.
Datový zdroj 12
INDIVIDUÁLNY
PRÍSTUP
Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, po celý priebeh výroby s ním komunikujú rovnakí ľudia, ľahko zastihnuteľní na telefóne či emaile.
Datový zdroj 11
PROPORČNÝ DESIGN
PRE KAŽDÚ VEĽKOSŤ
V prípade objednania viacerých veľkostí z jedného typu oblečenia spracúvame grafiku pre každú veľkosť individuálne. tzn. proporčne zmenšíme či zväčšíme logá a ďalší design pre každú veľkosť zvlášť.
Datový zdroj 9
DETSKÉ A ATYPICKÉ
VEĽKOSTI BEZ PROBLÉMOV
Aj pre atypické či nešportové postavy sme schopní vyrobiť oblečenie, ktoré im bude sedieť. Väčšinu sortimentu ponúkame aj v detských veľkostiach, a to pre deti od výšky 122cm.
Datový zdroj 8
VIAC ŠPORTOV
MENEJ STAROSTÍ
Ponúkame výrobu oblečenia pre mnoho športových odvetví - tým je zaistené, že zákazník má pre všetkých svojich športovcov oblečenie v rovnakej farbe a kvalite. Pre zákazníka sme schopní vyrobiť aj textilné reklamné banery či beachflagy na propagáciu jeho firmy alebo klubu.