Plánujete obliecť svoj tím do jednotných farieb? Potom ste na správnej stránke! Či už ste skupina nadšených športovcov, firemný tím alebo profesionálny športový klub, radi vás oblečieme! Najprv si z ponuky vyberte šport, ktorému sa venujete, a pozrite sa na oblečenie, ktoré pre daný šport ponúkame. Potom použite kontaktný formulár "Žiadosť o výrobu" pre daný výrobok alebo nás kontaktujte priamo na telefónne číslo +421911255708.

Naši spokojení zákazníci

Naše oblečenie testujú špičkoví európski športovci vrátane majstrov sveta a olympijských medailistov.

01
02
03
04
05
06
07
Slovenský zväz psích záprahov

Slovenský zväz psích záprahov

Bežecké kombinézy pre slovenskú výpravu psích záprahov.

Slovenské karate

Slovenské karate

Súpravy oblečenia pre slovenských karatistov.

TUFO PARDUS Prostějov

TUFO PARDUS Prostějov

Cyklistické oblečenie pre kontinentálny cestný tím UCI a iné tímy vrátane BMX a detských kategórií.

Slovenský zväz biatlonu

Slovenský zväz biatlonu

Kompletné dodávky oblečenia pre slovenský biatlonový tím vrátane zimného pretekárskeho oblečenia a letného prípravného vybavenia.

ASK Slavia Praha

ASK Slavia Praha

Oblečenie na preteky a oblečenie pre účastníkov extrémnych pretekov do vrchu Redbull 400.

Slovenský zväz sánkarov

Slovenský zväz sánkarov

Reprezentanti v nových kombinézach na sveťáku v Oberhofe.

Martinskí biatlonisti

Martinskí biatlonisti

Mladí športovci na Slovenskom pohári v letnom biatlone komplet v ATEXe.

Slovenský zväz psích záprahov

Slovenský zväz psích záprahov

Bežecké kombinézy pre slovenskú výpravu psích záprahov.

01
02
03
04
05
06
07
Team

Ako to všetko
funguje?

Spýtajte sa nás

Váš tím Potrebujete tímové oblečenie, preto nám pošlete predbežnú žiadosť s popisom jednotlivých položiek, ktoré členovia vášho tímu potrebujú. V ideálnom prípade pripojíte aj odhad celkového počtu kusov a grafický návrh. Najskôr však zamierite na našu stránku Často kladené otázky , kde nájdete množstvo užitočných informácií.

Prehľad oblečenia, ktoré sme pre vás schopní vyrobiť, nájdete v časti Katalóg oblečenia .

ATEX Na základe vašej požiadavky vám poskytneme cenovú ponuku, zvyčajne do 24 hodín.

Grafický návrh

Grafický návrh

Váš tím Zasielate nám svoj súhlas s výpočtom a podklady pre návrh. Či už vo forme textového popisu, naskenovaného ručne nakresleného návrhu, alebo finálneho návrhu v krivkách spolu s fakturačnými údajmi vášho klubu alebo spoločnosti.

ATEX Návrh skontrolujeme a pošleme vám ho späť na posúdenie spolu so zálohovou faktúrou. V prípade vytvorenia nového návrhu tak urobíme až po zaplatení zálohovej faktúry.

Váš tím Zaplatíte zálohovú faktúru. Prípadne nás požiadate o zaslanie vzorovej sady dresov alebo iného oblečenia, aby ste zistili požadované veľkosti. Nie je to potrebné, ak už poznáte veľkosti oblečenia ATEX, ste v blízkosti niektorej z našich pobočiek alebo používate veľkostí tabuľku.

ATEX Keď platba pristane na našom účte, dokončíme váš návrh a pošleme vám ho na posúdenie.

Váš tím  Zvyčajne je pre vás najťažšou fázou objednávky oblečenia, keď sa k návrhu zrazu vyjadrujú všetci členovia vášho tímu vrátane tých, ktorým bolo predtým oblečenie srdečne ľahostajné. Po dlhých a vyčerpávajúcich diskusiách nám pošlete odsúhlasený návrh.

Výroba

Výroba

ATEX Vyrábame oblečenie.

Váš tím Na výrobu oblečenia budete čakať niekoľko týždňov (pri menších objednávkach do 1 000 Eur približne 4 týždne, pri väčších maximálne 8 týždňov). Medzitým nám zašlete späť zapožičanú sadu veľkostí oblečenia.

Mám záujem
Použite náš kontaktný formulár
Spýtať sa výroby
Kontaktujte Veroniku +420 737 720 870

Doručenie

Váš tím O presnom dátume dodania odevu a spôsobe doručenia vás budeme informovať. V rámci Slovenskej republiky využívame služby spoločnosti 123 kuriér. Prípadne si môžete oblečenie vyzdvihnúť priamo v našom obchodnom zastúpení v Poprade.

Konečnú faktúru uhradíte pred dohodnutým termínom dodania.

Obe strany Veľká spokojnosť.

Váš tím Zistíte, že jeden z členov Vášho tímu sa prebudil zo zimného (alebo letného) spánku a Vy musíte objednať jeden kus oblečenia navyše v neštandardnej veľkosti :)

ATEX Oblečenie dokončíme čo najskôr. Upozornenie: pri opakovaných objednávkach zadaných v nasledujúcich rokoch nemôžeme zaručiť rovnaký farebný odtieň vyrobeného odevu ako pri pôvodnej dodávke, preto odporúčame spolu s opakovanou objednávkou zaslať aj predtým vyrobený kus odevu na porovnanie farieb.

Mám záujem
Použite náš kontaktný formulár
Spýtať sa výroby
Kontaktujte Veroniku +420 737 720 870

Realizovali sme

Všetky realizácie
Načítať viac