E-shop En flag En flag En flag
 

PREČO OBLEČENIE OD ATEX SPORTSWEAR

25 ROKOV SKÚSENOSTÍ
Naše oblečenie je testované špičkovými európskymi športovcami, vrátane majstrov sveta a olympijských víťazov a to už viac ako dvadsaťpäť rokov!


ČESKÝ VÝROBOK
Všetko naše oblečenie je šité výhradne v našich dielňach v Českej republike.


ZÁRUKA TRI ROKY
Vzhľadom na kvalitu nášho oblečenia si môžeme dovoliť garantovať nadštandardnú trojročnú záruku.


KVALITNÉ MATERIÁLY
Používame kvalitné materiály od renomovaných európskych firiem.

KRÁTKE DODACIE TERMÍNY
Ponúkame krátke termíny dodania prispôsobené potrebám zákazníka. Štandardná doba dodania 3 - 5 týždňov v závislosti na veľkosti objednávky a ročnom období, vo výnimočných prípadoch sme však schopní dodať oblečenie aj do niekoľkých dní.

ŽIADNE DODATOČNÉ NÁKLADY
Ku každej zákazke ponúkame grafické práce primeraného rozsahu ( 1 hodina ) zdarma, prípadne zaslanie vzorkovníka farieb zdarma.

SUBLIMAČNÁ TLAČ
Tlač robíme sublimačnou metódou, pri ktorej nie sú žiadne designové či farebné obmedzenia a je zaručená stála farebnosť oblečenia.

JEDNODUCHÉ DOOBJEDNANIE
Nemáme stanovené žiadne minimálne množstvo pre doobjednanie oblečenia, ani nezvyšujeme cenu.


INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP
Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, po celý priebeh výroby s ním komunikujú rovnakí ľudia, ľahko zastihnuteľní na telefóne či emaile.

PROPORČNÝ DESIGN PRE KAŽDÚ VEĽKOSŤ
V prípade objednania viacerých veľkostí z jedného typu oblečenia spracúvame grafiku pre každú veľkosť individuálne. tzn. proporčne zmenšíme či zväčšíme logá a ďalší design pre každú veľkosť zvlášť.

DETSKÉ A ATYPICKÉ VEĽKOSTI BEZ PROBLÉMOV
Aj pre atypické či nešportové postavy sme schopní vyrobiť oblečenie, ktoré im bude sedieť. Väčšinu sortimentu ponúkame aj v detských veľkostiach, a to pre deti od výšky 122cm.

VIAC ŠPORTOV, MENEJ STAROSTÍ
Ponúkame výrobu oblečenia pre mnoho športových odvetví - tým je zaistené, že zákazník má pre všetkých svojich športovcov oblečenie v rovnakej farbe a kvalite. Pre zákazníka sme schopní vyrobiť aj textilné reklamné banery či beachflagy na propagáciu jeho firmy alebo klubu.