VESTA NA BEH NA LYŽIACH, DÁMSKA


miesto pre vašu potlač
oblasť bez potlače

Dámska běžecká vesta má priliehavý, výrazne vypasovaný žensky tvarovaný strih a  je vyrobená v kombinácii dvoch materiálov. Hlavné časti vesty sú z ľahkého trojvrstvového membránového materiálu Zerowind (Light alebo Thermo), odolného proti vetru a vlhkosti.  Stredná časť zadného dielu a dieliky v podpazuší sú z veľmi pružného a mäkkého materiálu Roubaix pre zvýšenie priedušnosti a lepší rozsah pohybu.

Vesta má anatomicky tvarovaný strih. Stojačik je v zadnej časti vyvýšený a odľahčený mäkkým, rýchloschnúcim materiálom na rubovej strane. Na prednom diele je celoodopínací vodeodolný zips s krytkami na oboch stranách a dve vrecká na zips. Ramienka sú lemované pružným lemom.  Spodný okraj vesty je bez gumy a nesťahuje na bokoch, iba stredná časť zadného dielu obsahuje na spodnom okraji pružný protisklzový pásik proti vysúvaniu pri behu. Na prednom a zadnom diele sú výrazné reflexné prvky.

Strih vesty je navrhnutý ako priliehavá bežecká vesta na pretekársky dres. V prípade potreby vrstvenia viac teplejších vrstiev odporúčame zvoliť väčšiu veľkosť.

 

Kód: at321
Materiál: Zerowind light + Roubaix
Zerowind thermo + Roubaix
Varianty: Dámská
Veľkosti: XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL