Zimná bunda POLARIS


miesto pre vašu potlač
oblasť bez potlače

Bunda je vyrobená z unikátneho materiálu NANOMEMBRANE, ktorý obsahuje špeciálnu nanovlákennú membránu. Vďaka tejto novej technológii membrána dosahuje skvelé technické parametre - 100% vetruodolnosť, vysoký vodný stĺpec 10.000 mm a maximálnu paropriepustnosť 30.000 g/m2/24h. Bunda má hrejivú výplň a je celopodšitá.

Pánska zimná bunda s kapucňou má polopriliehavý strih, ktorý svojim tvarom vyhovuje taktiež ako unisex variant.

Bunda je vykoko technicky prepracovaná - kapucňa s možnosťou sťahovania, vodeodolný kostenný celoodopínací zips s podložením a vrchnou krytkou, na prednom diele dve hlavné vrecká na zips a jedno náprsné zipsové vrecko, na vnútornej strane predného dielu jedno vrecko na zips a jedno otvorené sieťované vrecko, dlhé vsadené rukávy zakončené vnútornou manžetou s pružným nápletom, zipsom uzatvárateľné sieťované vetracie prieduchy pod pažami a na bokoch pre zvýšenie komfortu a podporu termoregulácie, spodný okraj bundy s regulovateľným sťahovaním.

Štandardne v čiernej farbe, ďalšie farby po konzultácii, farby zispu taktiež po konzultácii.

V cene malá výšivka klubu vpredu, veľká na chrbáte, taktiež podšívka v designe klubu.

Minimálne množstvo: 25 ks

Termín dodania: 2 - 3 mesaice

Vnútorný materiál NANOMEMBRANE:
Dvojvrstvový membránový materiál s maximálnou odolnosťou proti vetru a vysokou odolnosťou proti vode, vysoko priedušný a paropriepustný vďaka špeciálnej nanovlákennej polyuretánovej nanomembráne. Materiál je pevný, na dotyk hladký a príjemný, vzhľadovo matný, s veľmi jemnou štruktúrou.
Zloženie:
Vrchná tkanina: 100% Polyester
Membrána: 100% Polyuretán

Výplň:
100% Polyester rouno

Podšívka:
100% Polyester

Kód: at988
Materiál: Nanomembrane
Varianty: Pánská
Veľkosti: S / M / L / XL / XXL / 3XL