Dámska triatlonová kombinéza s krátkymi rukávmi


miesto pre vašu potlač
oblasť bez potlače

Dámska triatlonová kombinéza s krátkym rukávom má priliehavý, anatomicky tvarovaný strih a je vyrobená v kombinácii troch vysoko funkčných materiálov.

Základ vrchnej časti kombinézy je vyrobený z veľmi pružného, ľahkého a mäkkého materiálu Fitex. Raglánové rukávy a stredový panel zadnej časti sú vyrobené z aerodynamického, mierne kompresného materiálu Velaro, ktorý sa vyznačuje špeciálnou konštrukciou úpletu pre rýchlejšiu ventiláciu a obtekanie vzduchu. Spodná časť kombinézy je v kombinácii materiálov Velaro na hlavných bočných paneloch nohavíc a extrémne rýchloschnúceho materiálu Tritech v stredovej časti nohavíc.

Kombinéza  má na prednom diele celoodopínací zips so stop jazdcom, ktorý umožňuje čiastočné alebo úplné rozopnutie vrchnej časti a uľahčuje rýchle obliekanie. Výstrih s tenkým pružným lemom mierne do tvaru "V". Úzke raglánové rukávy majú dĺžku k lakťom a clean-cut zakončenie bez ďalšieho zapravenia v spodnom okraji. Na zadnom diele jednodielne objemnejšie vrecko s vrchným prekrytom. Spodná, nohavicová časť kombinézy je v oblasti pásu zvýšená, čím vytvára presah v mieste rozopínania zipsu. V páse tenká lepená lemovacia guma. Nohavice majú dĺžku ku kolenám a sú zakončené 4 cm širokou jemnou protisklzovou gumou. V rozkrokovej časti bezošvý krokový diel, ktorý prechádza až do oblasti gumy pre zvýšenie komfortu. VýstelkaTriatlon. Reflexné prvky.

Na prianie je možné kombinézu zhotoviť bez zadného vrecka.

Kód: at553w
Materiál: Fitex + Velaro + Tritech
Varianty: Dámská
Veľkosti: XS / S / M / L / XL