Skyrunning dres s vreckami


miesto pre vašu potlač
oblasť bez potlače

Skyrunning dres s vreckami má priliehavý unisex strih, na tele sedí pevne. Ženy väčšinou volia svoju obvyklú veľkosť, mužom viac vyhovuje dres o jednu veľksoť väčší, než sú zvyknutí.

Dres je vyrobený v kombinácii materiálov Bongo light a Fitex. Hlavné diely dresu vrátane vreciek sú z pružného, avšak dostatočne pevného materiálu Bongo light, ktorý je maximálne priedušný a rýchloschnúci vďaka svojej prelamovanej sieťovanej štruktúre. Ramená, lem krku a bočné diely prechádzajú do spodnej časti rukávu a sú vyrobené z veľmi pružného a hladkého materiálu Fitex, pre väčšie prispôsobenie tvaru tela a zvýšenie komfortu taktiež vďaka možnosti technológie CLEAN CUT - zapravenie bez nití.

Dres má na prednom diele dlhý celoodopínací zips so stop jazdcom a vrchnou krytkou, okrúhly výstrih s nízkym lemom, krátke vsadené rukávy so spodným s CLEAN CUT zakončením, dve menšie zvislé zipsové vrecká na drobnosti, na zadnom diele je objemné dvojdielne vrecko s prekrytom, ktorý zabraňuje vypadávaniu vecí i pri značnom zaťažení. Spodný okraj dresu je zakončený 4 cm širokou jemnou protisklzovou gumou s reflexným prvkom.

 

Kód: at895
Materiál: Bongo light + Fitex
Varianty: Unisex
Veľkosti: XXS / XS / S / M / L / XL / XXL / 3XL